Kamera Güvenlik

Kamera Güvenlik

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de artık güvenlik sistemlerinin kurulması büyük ihtiyaç haline gelmiştir. Ev, iş yeri, kamu alanı gibi bölgelerde güvenliğin sağlanması ve yaşanılan talihsiz olaylar sonrasında gerekli tespitlerin yapılabilmesi için kamera güvenlik sistemlerinin kurulu olması çok önemlidir. İş yerlerinde değerli kıymetlerin korunması sağlanıldığı gibi evlerde ise mal ve can güvenliği kameralı sistemler sayesinde güvenlik altına alınmaktadır. 


Kamera güvenlik sistemlerinin kurulmasında da bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Öncelikle kurulacak olan kamera sisteminin kaliteli ve yeterli görüntü kalitesine sahip olması gerekmektedir. Özellikle gece çekimlerinde kişilerin yüz profilini net bir şekilde kayıt etmesi gerekir. Kamera kadar kayıt cihazlarının da önemi büyüktür. Kayıt cihazları güvenli bir noktada muhafaza edilmeli ve aynı zamanda kesintisiz kayıt almalıdır. Kayıtların düzenli yedeklenmesi içinde sistemlerin kurulması gerekir. Korunacak bölgenin tüm noktalarının kamera ile çekilmesi için çeşitli kamera bölgeleri doğru bir şekilde belirlenmesi ve kör noktaların bulunmaması da dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur.


Firma olarak sizlere sunduğumuz kamera sistemleri görüntü ve kayıt bakımından kaliteli olmakla birlikte, istediğiniz bölgelerin tamamen ve net bir şekilde görülmesi için gerekli olan bütün çalışmalar gerçekleştirilerek güvenliğinizin artırılması sağlanmaktadır.